Patrycja & Jakub Grzybek

założyciele

Tancerze Tanga Argentyńskiego młodego pokolenia. 

Najbardziej utytułowana para w Polsce-II vice Mistrzowie oraz Mistrzostwie Europy w Tango Escenario, finaliści Mistrzostw Europy w Tango Salon (Preeliminares Mundial del Tango Buenos Aires- Londyn, 2014, 2019). Dyplomowani Instruktorzy Tańca. Choreografowie tanga w 'Dancing with the Stars- Taniec z Gwiazdami' a także największego w Polsce spektaklu tanga-'Tango Piazzolla' w Teatrze Rampa w Warszawie. 

 

Co roku odwiedzają Buenos Aires by na zaproszenie tamtejszych organizatorów tańczyć pokazy na najbardziej kultowych milongach stolicy tanga- takich jak legendarny Salon Canning, El Beso, Salon La Nacional, Villa Malcolm, La Baldosa czy nowoczesne Milonga a La Parrilla i Maldita Milonga.

 

Występowali z międzynarodowymi orkiestrami takimi jak Argentyńskie:'La Juan D'Arienzo Orquesta','Tango Bardo', 'Orquesta El Afronte', Agustin Fuertes & Tango Velvet czy ‚Orquesta Roberto Siri’,  Rosyjskie: 'Solo Tango', 'Tango En Vivo' czy Polską sensacją -Bandonegro Tango Orquesta. Tańczyli na wielu wyśmienitych scenach w kraju i za granicą: Teatr Wielki w Warszawie, Teatr Wielki w Łodzi, Filharmonia i Opera Podlaska, Filharmonia Bałtycka, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatr Komedia w Warszawie, Teatr Rampa w Warszawie, Klub Stodoła w Warszawie czy Dom Muzyki w Moskwie.

 

Organizatorzy wielu wydarzeń tangowych w kraju w tym największego Festiwalu Tanga Argentyńskiego w Polsce- 'RECUERDO' w Warszawie.

 

Są zapraszani jako goście specjalni na jedne z największych festiwali Tanga na świecie obok największych Gwiazd i Maestros- Rzym, Moskwa, Istambuł, Ateny czy Kijów. Prowadzili warsztaty oraz dawali pokazy w całej Polsce a także takich miastach jak Buenos Aires, Berlin, Istanbul, Ateny, Moskwa, Kijów, Rzym, Barcelona, Poreč, Porto, Lizbona czy Fuertaventura. 

 

Przez lata szkolili się i nadal szkolą co roku w Buenos Aires u największych i najważniejszych argentyńskich Maestros. Na stałe współpracują z Javier Rodriguez & Moira Castellano, Facundo Piñero & Vanesa Villalba oraz Juan Malizia & Manuela Rossi.

Jako nauczyciele i trenerzy ogromną wagę przykładają do improwizowanego charakteru tanga. Skupiamy się na kontakcie między partnerami a także muzyką. Ważna jest dla nas technika choć przede wszystkim pragniemy dać ludziom możliwość czerpania przyjemności z tańca.

IMG-5183.JPG
IMG-5106.JPG
IMG-5186.JPG