JAKUB GRZYBEK &

PATRYCJA CISOWSKA-GRZYBEK

Tancerze Tanga Argentyńskiego młodego pokolenia. 

Najbardziej utytułowana para w Polsce-

II vice Mistrzowie oraz Mistrzostwie Europy w Tango Escenario, finaliści Mistrzostw Europy w Tango Salon (Preeliminares Mundial del Tango Buenos Aires- Londyn, 2014, 2019). Dyplomowani Instruktorzy Tańca.

Choreografowie tanga w 'Dancing with the Stars- Taniec z Gwiazdami' a także największego w Polsce spektaklu tanga-'Tango Piazzolla' w Teatrze Rampa w Warszawie. 

Co roku odwiedzają Buenos Aires by na zaproszenie tamtejszych organizatorów tańczyć pokazy na najbardziej kultowych milongach stolicy tanga- takich jak legendarny Salon Canning, El Beso, Salon La Nacional, Villa Malcolm, La Baldosa czy nowoczesne Milonga a La Parrilla i Maldita Milonga.

Występowali z międzynarodowymi orkiestrami takimi jak Argentyńskie:'La Juan D'Arienzo Orquesta','Tango Bardo', 'Orquesta El Afronte', Agustin fuertes & Tango Velvet czy ‚Orquesta Roberto Siri’,  Rosyjskie: 'Solo Tango', 'Tango En Vivo' czy Polską sensacją -Bandonegro Tango Orquesta. Tańczyli na wielu wyśmienitych scenach w kraju i za granicą: Teatr Wielki w Warszawie, Teatr Wielki w Łodzi, Filharmonia i Opera Podlaska, Filharmonia Bałtycka, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatr Komedia w Warszawie, Teatr Rampa w Warszawie, Klub Stodoła w Warszawie czy Dom Muzyki w Moskwie. 

Organizatorzy największego festiwalu Tanga Argentyńskiego w Polsce- 'Recuerdo'.

Są zapraszani jako goście specjalni na jedne z największych festiwali Tanga na świecie- Rzym, Moskwa, Istambuł czy Ateny.

Prowadzili warsztaty oraz dawali pokazy w takich miastach jak Buenos Aires, Berlin, Istanbul, Ateny, Moskwa, Rzym, Barcelona, Poreč, Porto, Lizbona czy Fuertaventura. 

 

Przez lata szkolili się i nadal szkolą w Buenos Aires u największych i najważniejszych argentyńskich Maestros. Na stałe współpracują z Javier Rodriguez & Moira Castellano, Facundo Piñero & Vanesa Villalba oraz Juan Malizia & Manuela Rossi.