SEMINARIUM: MARZEC-KWIECIEŃ

Jak okiełznać przestrzeń i muzykę? 
W marcu i kwietniu będziemy spotykali się na kolejnych cyklicznych zajęciach. 
Tym razem, zainspirowani przez Buenos Aires, na warsztat weźmiemy bardziej rozbudowany i jakże ważny temat- a mianowicie-jak radzić sobie z małą przestrzenią nie tracąc przy tym na swoim tańcu, jak nie ograniczać się do zaledwie kilku opcji. Nauczymy się jak dostosować rodzaj ruchu do muzyki co oznacza, że poznamy także bliżej orkiestry tangowe oraz ich charakrerystykę, dowiemy się jak pracować nad objęciem i jak stworzyć komfort w parze.
Reasumując  Będzie muzykalność, technika, i przede wszystkim dużo, dużo praktyki a wszystko po to, aby na koniec lepiej rozumieć i słyszeć muzykę oraz swobodnie tańczyć nawet na najbardziej zatłoczonym parkiecie.

IMG_8006.JPG

SEMINARIUM: GIRO

Od 13 GRUDNIA będziemy spotykali się na cyklicznych zajęciach z giro. Seminarium to 6 spotkań a wszystko po to by dogłębnie poznać i wyćwiczyc oraz wtańczyć temat.

Tym razem na warsztat weźmiemy GIRO! Będzie muzykalność, technika, charakterystyczne sekwencje i połączenia a także praktyka.

Zapisujemy się na całe seminarium czyli 6 spotkań. Seminarium ma charakter OPEN LEVEL. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia trwają 90 min.

IMG_7761.jpg

SEMINARIUM

Od października będziemy spotykali się na cyklicznych zajęciach. Każde seminarium to 8 spotkań. I każde poświęcone będzie innej tematyce i zagadnieniu tak, by dogłębnie poznać i wyćwiczyc oraz wtańczyć temat.

Na pierwszy ogień weźmiemy Tango Valsa! Będzie muzykalność, technika, charakterystyczne sekwencje i połączenia a także praktyka Tango Valsa w milongowej rondzie.

Zapisujemy się na całe seminarium czyli 8 spotkań. Seminarium ma charakter OPEN LEVEL. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia trwają 90 min.

IMG-7665.JPG