top of page

KURSY OD ZERA

macie wyjątkową okazję rozpocząć fantastyczną przygodę jaką bez wątpienia jest Tango Argentyńskie. Czeka was dużo zabawy i mile spędzony czas, ale to nie wszystko! Poza nowymi umiejętnościami Tango da Wam o wiele więcej ponieważ Tango to nie tylko taniec, ale cały magiczny świat wraz z milongami, maratonami, festiwalami czy wyprawami do Argentyny i nowymi przyjaźniami. Nie czekajcie więc i już teraz zostańcie jego częścią! Nie marzymy o niczym innym jak wprowadzić Was do tego świata! Nie zastanawiajcie się dłużej tylko idźcie w Tango!

IMG_3129.JPG

TANGO TECHNIKA DLA KOBIET

Żaden sezon nie może się odbyć bez zajęć z techniki! Co Was czeka podczas tych zajęć? Dużo pracy! Nad basic’iem i nad postawą. Będziemy uczyły się jak okiełznać swoje własne ciało,  jak go słuchać i jak z nim współpracować by uzyskać pożądane efekty. Na warsztacie będzie oczywiście muzyka, bo jak tańczyć nie zważając na nią. No i wisienka na torcie czyli ozdobniki. Jakie, jak i kiedy? Jednym słowem czeka nas pracowity sezon, ale nie martwcie się to wszystko w przemiłej atmosferze zabawy i doborowym towarzystwie

IMG_0051.JPG

TANGO dla początkujących plus & średniozaawansowanych

Jeśli tańczycie już minimum 1,5 roku i z wypiekami na twarzy czekacie na kolejne wyjście na milongę- to te zajęcia są dla Was! Czego możecie oczekiwać? Pracy nad improwizowanym charakterem Waszego tańca, czyszczenia i ulepszania techniki a także wyśmienitych smaczków sekwencyjnych. No i oczywiście muzykalności!

IMG-5637.JPG

TANGO TECHNIKA W PARACH

dla zaawansowanych

Te zajęcia to już nie przelewki. Przeznaczone są dla tancerzy z minimum 3-letnim intensywnym stażem. Jeżeli już nie możesz żyć  nie tylko bez milong, ale i tango-weekendów, warsztatów, maratonów i festiwali to zdecydowanie ta grupa jest dla ciebie!  

CAMINATA & ABRAZO: Rodzaje i techniki chodzenia.  Od palców czy od pięty? Czy chodzenie to tylko chodzenie? Chodzenie a muzyka, czy zawsze poruszamy się tak samo? Jak chodzeniem interpretować różne orkiestry. Jak chodzić gdy nie ma miejsca. Chodzenie jako podstawa naszego ruchu w Tangu. Chodzenie a objęcie. Objęcie otwarte i bliskie. Czy zawsze tylko blisko? Czy tylko daleko? Jak obejmować i jak szukać komfortu oraz elastyczności w objęciu. A to i tak nie koniec.....

IMG-5106.JPG

SEMINARIA TEMATYCZNE

Czym są seminaria? To idealne rozwiązanie dla już tańczących. Seminarium to kilka zajęć -4, 6 lub 8- całkowicie poświęcone jednemu zagadnieniu, tak aby dokładnie przeanalizować temat, poznać go od strony technicznej, mechanicznej, ale także muzycznej. Każde seminarium jest wyjątkowe i stanowi integralną całość. Zachęcamy do przećwiczenia materiału pod naszym okiem w trakcie co tygodniowych praktyk- w każdą środę o 21:30.

IMG_0049.JPG
IMG_0047.JPG
bottom of page