KURSY OD ZERA

macie wyjątkową okazję rozpocząć fantastyczną przygodę jaką bez wątpienia jest Tango Argentyńskie. Czeka was dużo zabawy i mile spędzony czas, ale to nie wszystko! Poza nowymi umiejętnościami Tango da Wam o wiele więcej ponieważ Tango to nie tylko taniec, ale cały magiczny świat wraz z milongami, maratonami, festiwalami czy wyprawami do Argentyny i nowymi przyjaźniami. Nie czekajcie więc i już teraz zostańcie jego częścią! Nie marzymy o niczym innym jak wprowadzić Was do tego świata! Nie zastanawiajcie się dłużej tylko idźcie w Tango!

TANGO TECHNIKA DLA KOBIET

Żaden sezon nie może się odbyć bez zajęć z techniki! Co Was czeka podczas tych zajęć? Dużo pracy! Nad basic’iem i nad postawą. Będziemy uczyły się jak okiełznać swoje własne ciało,  jak go słuchać i jak z nim współpracować by uzyskać pożądane efekty. Na warsztacie będzie oczywiście muzyka, bo jak tańczyć nie zważając na nią. No i wisienka na torcie czyli ozdobniki. Jakie, jak i kiedy? Jednym słowem czeka nas pracowity sezon, ale nie martwcie się to wszystko w przemiłej atmosferze zabawy i doborowym towarzystwie

IMG-7696.JPG
IMG-7667.JPG

TANGO dla średniozaawansowanych

Jeśli tańczycie już minimum 1,5 roku i z wypiekami na twarzy czekacie na kolejne wyjście na milongę- to te zajęcia są dla Was! Czego możecie oczekiwać? Pracy nad improwizowanym charakterem Waszego tańca, czyszczenia i ulepszania techniki a także wyśmienitych smaczków sekwencyjnych. No i oczywiście muzykalności!

IMG-5637.JPG

TANGO dla zaawansowanych

Te zajęcia to już nie przelewki. Przeznaczone są dla tancerzy z minimum 3-letnim intensywnym stażem. Jeżeli już nie możesz żyć  nie tylko bez milong, ale i tango-weekendów, warsztatów, maratonów i festiwali to zdecydowanie ta grupa jest dla ciebie! 

IMG-5106.JPG